BMW 4 Gran Coupe 2022 – pierwsze wrażenia!

W niniejszej publikacji dowiedzieć się na temat moich pierwszych wrażeń związanych z nowym BMW 4 Gran Coupe!

Samochód, na którego premierę czekałem od kilku miesięcy. Właśnie przez wzgląd na ten model zrezygnowałem z zakupu BMW serii 3. Czy nowa seria 4 była warta tego czekania?

Z jednej strony tak, gdyż wygląda zdecydowanie bardziej ciekawie niż oklepana seria 3 w wersji sedan, skądinąd wciąż bardzo ładny sedan! Z kolei, pomimo tego, iż mnie się BMW G21 (3 kombi) w wersji M Sport wyjątkowo podoba od daty debitu tej wersji nadwozia w obecnej generalni, to jednak Seria 4 Gran Coupe wygląda o klasę lepiej.

Pomysł na BMW G26 się zrodził się z tego względu, iż wersja sedan dla mnie jest samochodem, który nie do końca mnie pasuje z uwagi na ograniczoną funkcjonalność bagażnika. Z kolei kombi posiada spełniający moje wymagania bagażnik, lecz traci styl typowego BMW.

G26, z uwagi na nadwozie typu liftback stanowi dla mnie złoty środek, gdyż spełnia względy praktyczne z wizualnymi. W tym wypadku rozczarowaniem okazała się ilość miejsca w drugim rzędzie siedzeń, która jest wyraźnie mniejsza niż w serii 3.

Jak Wam się podoba nowe BMW?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *